Вівторок, 16.04.2024, 18:12
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

Пам’ятка для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які переселилися з тимчасово окупованої території або районів проведення антитерорис
Картинка

Пам’ятка для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які переселилися з тимчасово окупованої території або районів проведення  антитерористичної операції

Облік щодо санаторно-курортного лікування та черговість

Забезпечення санаторно-курортними путівками проводиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187.

Особам, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, або їх законним представникам для забезпечення санаторно-курортними путівками необхідно за фактичним місцем проживання стати на облік в органах праці та соціального захисту населення.

Органи праці та соціального захисту населення забезпечують осіб путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг для конкретної категорії осіб, в порядку черговості у міру надходження путівок. Для одержання путівки подається заява та медична довідка лікувальної установи за формою 070/о.

Інваліди війни та інваліди, зазначені у статті 6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань», забезпечуються путівками позачергово щороку (із січня по грудень). Інваліди війни з числа осіб, які брали участь у бойових діях  під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, безоплатно забезпечуються санаторно-курортним лікуванням першочергово з числа позачерговиків щороку (із січня по грудень).

Учасники бойових дій та особи, зазначені у статті 6-1 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань», забезпечуються путівками щороку (із січня по грудень). Учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилося 85 років і більше, забезпечуються путівками позачергово щороку (із січня по грудень).

Учасники війни, особи, на яких поширюється чинність Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та особи, зазначені у статтях 6-3 і 6-4 Закону України  «Про жертви нацистських переслідувань» забезпечуються путівками один раз на два роки.

Інваліди загального захворювання та інваліди з дитинства забезпечуються путівками в порядку черговості в міру надходження путівок.

У разі, коли особа має право на санаторно-курортне лікування за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

За додатковими роз’ясненнями з вищевказаних питань звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення________________________  адреса: ________________________ контактний номер телефону ____________

Прийом громадян проводиться  щоденно (крім вихідних):

Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 800 до 1200 та 1300 до 1715;

      П’ятниця – з 800 до 1200 та 1300 до 1600

 

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

Механізм забезпечення технічними засобами реабілітації регламентується Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321.

Особи з обмеженими фізичними можливостями, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, або їх законні представники звертаються до управління праці та соціального захисту населення за фактичним місцем проживання для оформлення заявки на виготовлення технічного засобу реабілітації.

Якщо в інваліда, дитини-інваліда, іншої особи, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, або їх законних представників відсутні документи, орган соціального захисту населення перевіряє дані про інваліда, дитину-інваліда, іншу особу у Централізованому банку даних з проблем інвалідності, а за відсутності їх у банку даних - надсилає запит до відповідних органів щодо витребування необхідних документів за зареєстрованим місцем проживання.

Для взяття на облік на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації необхідно подати заяву та наступні документи, а саме:

- паспорт або свідоцтво про народження (для дітей віком до 16 років);

висновок медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності для інвалідів (для дітей-інвалідів - висновок лікарсько-консультативної комісії) у разі, коли особа вперше звертається до органів соціального захисту населення або змінюється група і причина інвалідності;

- індивідуальну програму (для інваліда та дитини-інваліда) або висновок ЛКК (для інших осіб, інвалідів, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 р. як безстрокова або строк дії якої не закінчився), містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (індивідуальна програма не пред’являється інвалідами для забезпечення спеціальними засобами для орієнтування, спілкування та обміну інформацією);

- довідку з місця роботи, служби або навчання інваліда та іншої особи (для осіб, які працюють, служать, навчаються);

копію ідентифікаційного номера;

- довідку про місце проживання для дітей, у тому числі дітей-інвалідів, віком до 16 років, та осіб, паспорти яких не містять відомостей про реєстрацію місця проживання;

посвідчення, яке підтверджує право особи на пільги (для ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і ветеранів державної пожежної охорони).

Законний представник інваліда, дитини-інваліда, іншої особи подає документи, що підтверджують його особу та повноваження.

 

Отримання реабілітаційних послуг особами з інвалідністю та дітьми-інвалідами

Порядок надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг визначається постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80.

Особи з обмеженими фізичними можливостями, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, або їх законні представники звертаються до управління праці та соціального захисту населення за фактичним місцем проживання для отримання реабілітаційних послуг в реабілітаційній установі.

Якщо в осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, або їх законних представників відсутні документи, орган соціального захисту населення перевіряє дані у Централізованому банку даних з проблем інвалідності, а за відсутності їх у банку даних - надсилає запит до відповідних органів щодо витребування необхідних документів за зареєстрованим місцем проживання.

Отримувач або його законний представник письмово звертається за місцем проживання до рай(міськ)управління праці та соціального захисту населення та подає такі документи:

- заяву про надання реабілітаційних послуг;

- довідку медико-соціальної експертної комісії, лікувально-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів) про встановлення інвалідності;

- індивідуальну програму реабілітації, видану медико-соціальною експертною комісією, лікувально-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів);

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- документ, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (паспорт - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) (крім дітей-інвалідів);

документ про освіту (для отримувачів, які потребують професійної реабілітації);

- рекомендації територіального органу Державної служби зайнятості у районі, місті, районі у місті за результатами наданих профорієнтаційних послуг, у тому числі щодо вибору професії із зазначенням її актуальності на ринку праці (для отримувачів, які потребують професійної реабілітації) (за наявності);

- медичну довідку форми 086/о, затвердженої наказом Міністерства охорони здоровя  від 27.12.1999 № 302, із зазначенням даних  про обстеження психіатром, наркологом, онкологом та дерматовенерологом.

Категорія: info | Додав: UPSZN (23.10.2014)
Переглядів: 617 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]






Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!