Неділя, 22.09.2019, 04:35
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

ІЗ ЗАВІДУЮЧИМИ НОВОВІДКРИТИХ ДИТЯЧИХ САДКІВ ОБГОВОРИЛИ ПЕРШІ ВИКОНАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В.Ф.ЯНУКОВИЧА "ДІТИ – МАЙБУТН
24.09.2013, 13:17
Картинка
ІЗ ЗАВІДУЮЧИМИ НОВОВІДКРИТИХ ДИТЯЧИХ САДКІВ ОБГОВОРИЛИ ПЕРШІ ВИКОНАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В.Ф.ЯНУКОВИЧА "ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ" ЩОДО РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
     Однією з основних соціальних ініціатив Президента України  В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» є розвиток дошкільної освіти шляхом збільшення місць у дошкільних навчальних закладах та розширення рівня охоплення дітей дошкільною освітою. З цього приводу відбулася нарада з завідуючими  новостворених дитячих садків, де обговорили перші результати виконання соціальних ініціатив щодо вищезгаданого напрямку та підбили підсумки  про те, яка кількість дітей відвідує нововідкриті дитячі садки, скільки дітей  пішли до першого класу з цих дошкільних закладів.
        Завдяки постійні увазі керівництва району вдалося досягти стійкого покращення ситуації з питань створення закладів, які надають послуги у галузі дошкільної освіти.  На сьогоднішній день функціонує 21 дитсадок,
у якому виховується та навчається 1045 дітей.
        Упродовж 2010 – 2013 років відсоток охоплення дітей віком від 3 до 6 років дошкільною освітою в районі зріс понад 12 відсотків з 76 % у 2010 р., до 88 % у  2013 році. Охоплення різними формами дошкілля цієї вікової категорії  складає 100% (по Україні – 91,5).
       Начальник відділу освіти райдержадміністрації Коваль Н.М. зауважила, що протягом останніх трьох років розпочали або відновили роботу 8 дошкільних установ району: Бережнівський ДНЗ, Красненський ДНЗ, Григоро-Бригадирівський ДНЗ, Солошинський ДНЗ, Марківський ДНЗ, Жуківський ДНЗ, Кустолово-Кущівський ДНЗ, Орлицький  ДНЗ та проведено капітальний ремонт Канавського ДНЗ. На даний час в цих закладах виховується 176 дітей, цього навчального року стали першокласниками  73  випускники новостворених садочків, які розпочали навчання в школі більш підготовленими.
      З метою якісної підготовки до нового навчального у ДНЗ району здійснено поточні ремонти та проводилися заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази установ. Всього використано коштів на суму 516 тис. грн., з них 423 тис. грн. бюджетних,  93 тис. грн. спонсорських та батьківських коштів.
Головним здобутком дошкільної освіти в районі є збалансований розвиток дитини. Для послуг малят у групах облаштовані розвиваючі центри: художньо-естетичні пізнавально-дослідницькі, ігрової діяльності, трудового виховання, оздоровчо-валеологічні, психологічного розвантаження, що забезпечує оптимальні умови для саморозвитку та самореалізації дітей дошкільного віку.
   Турбота про фізичне здоров'я дитини завжди була й лишається одним із головних завдань педагогічної роботи. Оскільки фізичне здоров’я нерозривно пов’язане з психічним, соціальним та духовним, його збереження та зміцнення можливе лише за умови поєднання медичних засобів, оптимальної системи педагогічних впливів, координації дій медичного персоналу, вихователів, батьків, психологічної служби. Так позитивним зрушенням є об’єднання зусиль батьків та педагогів щодо організації різних форм роботи. В дошкільних закладах району проходять спортивні свята разом з батьками, родинні свята «Мамо, тато, я – спортивна сім’я», Дні здоров’я, естафети, розваги, заняття-бесіди, заняття валеологічного напрямку з метою зміцнення та збереження здоров’я малюків.
    Підбиваючи підсумки наради голова райдержадміністрації А.О.Таранушич зауважив, що владою  у  районі й надалі буде проводитися змістовна робота щодо виконання «Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» і  на прохання батьків дошкільнят планується найближчим часом відкриття дитячих садків у с.Перегонівка та с.Свічкареве.

()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 440 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!