Неділя, 22.09.2019, 04:34
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Ваші соціальні права та гарантії

Кременчуцький міський центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів гостинно зустрів дітей з Кобеляцького району
08.05.2015, 09:27
Картинка

      Одна з головних проблем дитини з обмеженими фізичними можливостями полягає в порушенні її звя'зку із світом, в обмеженні мобільності, спілкуванні з природою, бідності контактів, недоступності багатьох культурних цінностей. Не кожен приходить у світ з однаковим шансом на сприятливий розвиток. Адже чим важча ситуація, тим більше вона потребує допомоги і підтримки.

     Вже більше 10 років в м.Кременчуці успішно впроваджується система соціальної реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями – дієва форма соціального захисту найменш захищеної верстви нашого суспільства. Подолати труднощі розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути свої здібності юним особам з особливими потребами допомагає міський Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів, який щодня гостинно відкриває двері своїм вихованцям.

       Центр виконує програми комплексної реабілітації дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, підтримує родини, які виховують дітей з обмеженими фізичними можливостями.

       10 дітей - інвалідів району з 1 квітня по 30 квітня  проходять безкоштовний курс реабілітації в Кременчуцькому міському Центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів. На реабілітацію діти направляються у супроводі  з батьками, медичною сестрою та супроводжуючим групи.  

      При проходженні курсу реабілітації з дітьми працюють: психолог, логопед, невролог, педіатр, фахівці з фізичної реабілітації, масажисти, вчителі – реабілітологи та їх асистенти, музичні керівники та інші фахівці. Вся увага спеціалістів, їх знання і досвід, були спрямовані на полегшення соціальної адаптації дітей – інвалідів, сприяння їх пізнавальному та особистісному розвитку і допомогу родинам у їх навчанні та вихованні.

    Діти отримують послуги масажу, ЛФК, гідрокінезотерапії, фізпроцедури, іпотерапії та ін.

       Персонал Центру має високий рівень професійної підготовки, володіє певним комплексом знань, вмінь, навичок і особистих якостей, які необхідні в умовах специфічної і багатофункціональної роботи з дітьми – інвалідами. Дитина з особливими потребами, на відміну від здорової, має інші можливості біологічного, психічного, суспільного та духовного розвитку. Але як особистість, має повне право на сприяння своїм пізнавальним та емоційним діяльним функціям.

       Вагома робота Центром проводиться для дітей – інвалідів, які пересуваються за допомогою інвалідних візків та ходунків.

     Організацію підвезення дітей до реабілітаційного Центру здійснює ФОП Хряпа О. В..  

       На сьогодні програми реабілітації, які реалізуються в Центрі, в майбутньому дають можливість дитині з обмеженими фізичними можливостями не тільки відновити фізичне здоров'я й покращити психоемоційний стан, але й засвоїти певні знання і навички, отримати освіту, а згодом і професію, стати активним учасником життя країни.

()
Категорія: Ваші соціальні права та гарантії | Додав: UPSZN
Переглядів: 311 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!