Середа, 18.09.2019, 02:33
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Ваші соціальні права та гарантії

Виплата компенсації за тверде паливо та скраплений газ пільговим категоріям населення
18.05.2017, 12:24
Картинка

Управління соціального захисту населення Кобеляцької райдерж­адміністрації розпочало роботу по прийому заяв на призначення грошової ком­пенсації за тверде паливо та скра­плений газ на 2017 рік.  

Пільги на прид­бання твердого палива нада­ються ветеранам війни (інва­лідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, сім’ям за­гиблих (померлих) ветеранів вій­ни), громадянам, які постраж­да­ли внаслідок аварії на Чорно­би­льській АЕС 1, 2 категорії, вете­ранам військової служби, орга­нів внутрішніх справ, вдовам ве­те­ранів військової служби, орга­нів внутрішніх справ, пенсі­о­не­рам з числа педагогічних, ме­дичних та фармацевтичних пра­цівників, які проживають у сіль­ській місцевості, сільським біб­ліотекарям на пенсії, бага­то­діт­ним сім’ям, прийомним сі­м’ям та дитячим будинкам сі­мейного типу.

              Згідно із розпорядженням Полтавської облдержад­міністра­ції №151 від 16.03.2017 року зат­верджено норми забезпе­чен­ня населення пільговим твер­дим паливом та скрапленим га­зом, відповідно до яких насе­ленню будуть надаватись піль­ги готівкою для відшкодування витрат на їх придбання. Пільги надаються із розра­хунку однієї тонни твердого па­лива та одного балону скрап­ле­ного газу на домогоспо­дар­ст­во.

               Розрахунок вартості твер­дого палива та скрапленого га­зу у 2017 році становить:

1) одна тонна вугілля – 2 162 грн.;

2) один балон скрапленого газу – 216,2 грн.

100% вартості (2 162 грн.) твердого палива відшкодову­ється інвалідам війни, пенсіо­не­рам з числа педагогічних, медичних та фармацевтичних працівників, які проживають у сільській місцевості.

75% (1621,5 грн.) – учасникам бойових дій.

50% (1 081 грн.) – учасникам війни, сім’ям загиблих (помер­лих) ветеранів війни, вете­ра­нам військової служби, органів внутрішніх справ, учасникам лік­відації аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії, дружині померлого уча­сника ЧАЕС, багатодітним сі­м’ям, прийомним сім’ям.

100% вартості (216,2 грн.) скрапленого газу відшкодо­ву­є­ться інвалідам війни.

 75% (162,15 грн.) – учасникам бо­йових дій.

50% (108,1 грн.) – уча­сникам війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, ба­гатодітним сім’ям, прийомним сім’ям.

Управління соціального за­хисту населення Кобеляцької райдержадмініст-рації інформує, що громадяни повинні обрати: або вони отримують пільги, або ж отримують субсидію. У разі при­з­начення субсидії, пільги з опла­ти житлово-комунальних пос­луг та придбання твердого па­ли­ва і скрапленого газу осо­бам, які зареєстровані чи фактично проживають у будинку, не нара­ховуються. Для виплати компенсації на тверде паливо та скраплений газ пільговим категоріям населення необхідно звернутися до уповноважених осіб сільських рад за місцем проживання та написати заяву.

()
Категорія: Ваші соціальні права та гарантії | Додав: UPSZN
Переглядів: 238 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!