Неділя, 22.09.2019, 05:16
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

Надання cубсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу в 2014 році.
Картинка

Надання  cубсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу в 2014 році.

У 2014 році для надання населенню субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету застосовуються граничні показники вартості, встановлені згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації за № 66 "Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2014 році”, зареєстроване в Головному управлінні юстиції в Полтавській області 28 лютого 2014 року за № 21/2050.

Розпорядженням затверджені натуральні норми забезпечення населення області твердим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

          – натуральні норми забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій – 2 тонни на домогосподарство на рік;

          – натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій, виходячи з розрахунку: два балони (42 кілограми) на рік на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб.

У 2014 році для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам застосовуються граничні показники вартості, встановлені та проіндексовані відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 „Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”:

твердого палива – 1 078,23 гривень за одну тонну;

скрапленого газу – 138,33 гривень за один балон.

З 1 квітня 2014 року управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації буде розпочато прийом документів для призначення населенню субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Субсидія призначається, якщо розмір плати сім’ї за скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо у межах установлених норм споживання з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства, перевищує 10 або 15 відсотків сукупного доходу сім’ї за попередній календарний рік. 10 відсотків для сімей, у складі яких:

- зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни (пенсіонери, інваліди, діти);

- є інваліди І-ІІ групи; діти віком до 18 років (та якщо середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщенні члена сім’ї не перевищує прожиткового мінімуму).

Для інших категорій сімей розмір обов’язкової плати становить 15 відсотків.

Для призначення житлової субсидії, уповноважений власник приватного будинку (квартири з пічним опаленням), за умови особистого звернення до управління, надає:

- паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення;

- заяву та декларацію затвердженої форми;

- довідку про склад сім’ї;

- довідку про наявність земельних ділянок;

- довідки про доходи (заробітна плата, стипендія, аліменти, орендна плата, допомога по безробіттю тощо) кожного із зареєстрованих у житловому приміщенні за попередній рік (пенсіонери подають довідки про розмір пенсії тільки в тому разі, якщо громадянин одержує пенсію не за місцем реєстрації);

Громадянам, які проживають в м. Кобеляки  для призначення субсидії необхідно звернутися з заявою у відділ грошових виплат і компенсацій, за адресою м. Кобеляки, вул. Жовтнева, 2. Громадяни, які проживають в сільській  місцевості мають звернутись до уповноважених осіб сільських та селищних рад  за  зареєстрованим  місцем  проживання, тобто допомога в зібранні документів по сільським радам покладається на уповноважених осіб, які після надходження їм повного пакету документів доставляють їх до відділу грошових виплат і компенсацій.

Отримати більш детальну інформацію щодо порядку призначення субсидій можна у відділі грошових виплат і компенсацій за телефоном 3-21-30 або за адресою: м. Кобеляки, вул. Жовтнева, 2. Прийом громадян в управлінні здійснюється щоденно без перерви на обід з понеділка по четвер - з 8.00 до 17.15 години, по п'ятницям - з 8.00 до 16.00 години. Звертаємо увагу, для кращого і швидкого обслуговування Вас спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, рекомендовано попередньо зателефонувати за телефоном 3-21-30 і записатися на визначений час для оформлення субсидії.

 

 

 

 Начальник відділу

 грошових  виплат та компенсацій             О.М.Боровик

 

Категорія: info | Додав: UPSZN (20.03.2014)
Переглядів: 1802 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!