Середа, 18.09.2019, 02:36
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

Про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року №719
Картинка

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року № 719 «Про забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів  I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов та Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інваліди I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

Порядком виплати компенсації визначено, що право на отримання компенсації за належне для отримання житло мають члени сімей загиблих учасників АТО, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, а також і інваліди I-II групи з числа учасників АТО, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва.

Необхідною умовою є перебування на квартирному обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, в органах місцевого самоврядування за зареєстрованим місцем проживання.

За додатковими роз’ясненнями щодо надання пільг звертатися до управління соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації: м. Кобеляки, вул. Успенська, 1 та за телефонами 3-10-93, 3-12-85. 

Категорія: info | Додав: UPSZN (23.01.2017)
Переглядів: 550 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!