Середа, 18.09.2019, 01:43
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОТИЖНЕВОЇ НАРАДИ
04.11.2013, 16:09
Картинка
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОТИЖНЕВОЇ НАРАДИ
     Відбулася щотижнева нарада при голові райдержадміністрації А.О.Таранушичу, на якій розглянуті питання про стан виконання районної Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кобеляцького району до 2015 року в частині дошкільної освіти; про хід виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2015 роки; про своєчасну подачу відповідних фінансових документів розпорядниками коштів до органу казначейської служби для здійснення виплати заробітної плати.
     У ході інформування про суспільно-політичні новини Т.В.Шевченко зауважила на тому, що на Міжнародному саміті з проблем захисту прав національних меншин «Досвід України для світу» Віктор Янукович наголосив на тому, що в Україні створені всі умови для розвитку та утвердження самобутності всіх без винятку національних громад. "Україна, підкреслив Глава держави, не лише гарантувала на законодавчому рівні права національних меншин, а й забезпечила відповідні умови для їх самоорганізації та етнокультурного відродження". 
     У цьому контексті він нагадав, що наша держава приєдналася до всіх основних міжнародних документів, прийнятих у даній сфері. 
Йдеться, зокрема, про Рамкову конвенцію із захисту національних меншин і Європейську хартію регіональних мов або мов меншин.
«Держава взяла на себе зобов'язання щодо всебічної, в тому числі, фінансової підтримки діяльності громадських організацій у збереженні та розвитку традиційних національних культур» — наголосив Президент.
    Після обговорення  першого питання порядку денного Анатолій Таранушич акцентував увагу на впровадженні різних форм дошкільної освіти для дітей, які проживають в сільській місцевості та не мають можливості відвідати дошкільні заклади. Поставив завдання перед освітянами району намітити перспективи розвитку у 2014 році двох дитячих садків в районі, наповнити якістю дошкільну освіту, включаючи методичні та організаційні заходи.
    В ході обговорення першого питання голова райдержадміністрації А.Таранушич зауважив на тому, що на даний час не вирішеним залишається питання виділення місця для створення міського сміттєзвалища, альтернатива – придбання транспорту для вивезення твердих побутових відходів у інші облаштовані полігони. 
        А.Таранушич підбиваючи  підсумки  наради,  доручив заступнику голови райдержадміністрації В.Буряку запросити для участі в засіданні координаційної ради при голові районної ради директора Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тонкова О.М.; порекомендував органам місцевого самоврядування з метою вирішення проблемних питань переробки твердих побутових відходів залучати гранди та інші джерела фінансування.
()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 318 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!