Середа, 26.01.2022, 15:01
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

До уваги молоді з особливими потребами!
29.05.2013, 10:32
Картинка
До уваги молоді з особливими потребами!
Управління соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації інформує про умови прийому до Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату на 2013-2014 навчальний рік.
   Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат оголошує прийом абітурієнтів на 2013-2014 навчальний рік за спеціальностями:
1. Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1 і 2 курси денного відділення.
2. Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення.
3. Соціальна робота  на 1 курс денного відділення.  
   У навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотека з читальним залом і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.
    Оздоровчо-реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети.
     До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком.
У М О В И П Р И Й О М У:
    Прийом до технікуму осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І-Ш груп та інваліди з дитинства) та вступників за кошти фізичних та юридичних осіб, які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) проводиться на І курс на конкурсній основі за результатами наступних вступних випробувань, на спеціальність "Бухгалтерський облік" (українська мова - диктант; математика - усно), на спеціальність "Соціальна робота» (українська мова - диктант; історія – усно).
Категорії осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та II груп, діти-інваліди), які вступають до технікуму на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності «Бухгалтерський облік» та Економіка підприємства» беруть участь у конкурсі щодо зарахування на навчання на власний вибір - з кількістю балів сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та математики, виданих у 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 роках або з кількістю балів вступних випробувань із зазначених предметів за 100-бальною шкалою оцінювання від 100 до 200 балів.
     Для конкурсного відбору вступників на основі повної загальної середньої освіти з числа інвалідів III групи і осіб, які вступають до технікуму за кошти юридичних та фізичних осіб, приймальною комісією навчального закладу зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, виданими у 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 роках з української мови і літератури та математики. Вступник допускається до участі в конкурсному відборі для зарахування на навчання, якщо кількість балів із загальноосвітніх предметів складає не нижче 124.
     На всі спеціальності ведеться прийом абітурієнтів без фізичних вад на контрактній основі. Вартість навчання 4000-4500 грн. на рік.

ДО ВСТУПУ В ТЕХНІКУМ ПОДАЮТЬСЯ:

а) заява;
б) документ державного зразка про освіту, за особистим вибором оригінал або його завірена ксерокопія (ксерокопія завіряється за оригіналом в технікумі);
в) медична довідка (форма № 086-о), (оригінал або завірена копія), карта профілактичних щеплень (форма № 63);
г) направлення на навчання міського (районного) управління праці та соціального захисту населення, погоджене з міським (районним) центром зайнятості населення;
д) 6 кольорових фотокарток розміром 3x4 см; виписка з трудової книжки, завірена керівником підприємства для осіб, що мають стаж роботи;
є) пенсійна книжка і довідка МСЕК (форма № 4 або 4-а про групи інвалідності) з діагнозом хвороби і висновком про те, що навчання та робота з обраної спеціальності не протипоказані;
      Примітка: Інваліди з дитинства до 18-літнього віку повинні пред'явити свідоцтво на одержання щомісячної допомоги від органів соціального захисту або пенсійне свідоцтво та медичне заключення на дитину - інваліда з дитинства у віці до 18 років.
ж) довідка про склад сім'ї та документи, що дають право на пільги;
з) особисто пред'являється паспорт (свідоцтво про народження осіб, які не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про освіту (при поданні його копії), оригінал медичної довідки за формою 086-о (при поданні її копії).
Заяви приймаються від вступників, які вступають на основі базової загальної середньої освіти:
- з 1 липня по 20 липня, від інвалідів І-ІІ груп та інвалідів з дитинства, які вступають на основі повної загальної середньої освіти
- з 1 липня по  20 липня, від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти з числа інвалідів III групи та тих, які не є інвалідами
- з 1 липня по 31 липня. Вступні екзамени з 21 по 31 липня, зарахування -       11 серпня.   Зараховані на навчання до технікуму (інваліди І-Ш груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, безкоштовне оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі).
      Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.
      Адреса технікуму: 32300 м. Кам'янець-Подільський,
                                        Хмельницької області, 
                                        вул. Годованця, 13. 
                                        Тел. 3-26-51, 3-26-22. Web-сайт: www.peti.km.ua.

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА – ІНТЕРНАТУ НА 2013 – 2014  НАВЧАЛЬНИЙ РІК
 
     ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (Б Е З К О Ш Т О В Н О)
    До Вищого професійного училища – інтернату приймаються юнаки та дівчата віком від 15 до 35 років, що мають інвалідність 3 чи 2 груп, стан здоров’я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією. Вище професійне училище – інтернат здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій:
На базі 9 класів
- Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника. (Термін навчання 2,5 р.)
- Кухар. Кондитер. (Термін навчання 2,5 р.)
- Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. (Термін навчання 3 р.)
Випускникам видається атестат про одержання повної загальної середньої освіти та диплом про набуту професію.
На базі 11 класів
- Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.
- Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. (Термін навчання 1,5 р.)
- Оператор комп’ютерного набору. Соціальний робітник.
- Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування.
- Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.
- Конторський службовець (бухгалтерія). (Термін навчання 1,5 р.)
- Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття. Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття.
-  Кухар. Кондитер. (Термін навчання 1,5 р.)
- Оператор комп’ютерного набору (Термін навчання 0,5 р.)
На базі спеціалізованих загальноосвітніх шкіл для дітей зі зниженим слухом:
- Оператор комп’ютерного набору. (Термін навчання 0,5 р.)
- Кухар. Кондитер. (Термін навчання 1,5 р.)
- Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття.
- Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття. (Термін навчання 1,5 р.)
    Випускникам видається диплом про набуту професію. Учні, одержують стипендію, забезпечуються 4-разовим харчуванням, послугами лікарів, проживанням в гуртожитку. Здійснюється безкоштовне обслуговування перукарем, взуттьовиком тощо. В училищі працюють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, прикладного мистецтва та інші.
Для зарахування на навчання абітурієнти подають такі документи:
1. Заяву, на ім’я директора.
2. Направлення на навчання відділу міського (районного) управління праці та соціального захисту населення з № пенсійної справи, погоджене з центром зайнятості населення
3. Довідку ЛКК про можливість навчання певній професії.
4. Довідку медико – соціальної експертної комісії або медичний висновок для осіб до 18 років та форму(картку) індивідуальної програми реабілітації інваліда.
5. Документ про освіту.
6. Медичну довідку (форми 086-у).
7. Довідку з наркодиспансера та від психіатра.
8. Довідку з місця проживання про склад сім’ї.
9. Шість фотокарток розміром 3х4 см.
10. Ксерокопію паспорта та свідоцтва про народження. Військовий квиток подається особисто.
11. Два поштових конверта, папку для паперів.
12. Ксерокопію ідентифікаційного номера.
13. Ксерокопію посвідчення потерпілого від аварії на ЧАЕС.
14. Ксерокопію посвідчення про інвалідність.
15. Швидкозшивач та 10 файлів.
    Зарахування на навчання проводиться без вступних іспитів, без результатів зовнішнього незалежного оцінювання, після співбесіди та тестування в приймальній комісії, на підставі конкурсу свідоцтв та атестатів про освіту.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ ПОДАЮТЬСЯ ДО 20 СЕРПНЯ ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ 1 ВЕРЕСНЯ

Адреса вищого професійного училища – інтернату:
10029, м. ЖИТОМИР
вул. МОСКОВСЬКА, 43,
телефони: 47-32-71, 47-32-74
()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 1279 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!