Неділя, 22.09.2019, 05:02
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РАЙОНУ – ГАРНЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ДЕРЖАВИ
18.10.2013, 14:47
Картинка
ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ РАЙОНУ – ГАРНЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ДЕРЖАВИ
       З метою вивчення питання про  реалізацію в районі завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо покращення соціального обслуговування найбільш уразливих верств населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки, відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Вдосконалення надання соціальних послуг уразливим категоріям населення».
        Участь у засіданні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації М.П.Шабалтій, члени громадської ради при райдержадміністрації, представники районних служб та  інститутів громадянського суспільства . Вела  «круглий стіл» завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю  апарату райдержадміністрації Т.В.Шевченко.
         Найбільшої уваги,  під час обговорення зазначеної теми, було приділено  роботі   фахівців із соціальної роботи РЦСССДМ та  діяльності мультидисциплінарної команди, яка функціонує при районному  територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг),  їх досягнення у роботі з проблемними сім’ями та людьми похилого віку в районі.
       «Соціальний фахівець це в жодному разі не інспектор, який перевіряє соціальний стан сім’ї. Це радше друг, який доступними йому засобами допоможе подолати кризу в сім’ї, зберегти затишок і тепло родинного вогнища, часом навіть примирити родину. Одним з найголовніших чинників роботи  РЦСССДМ є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги», - зауважила в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченко М.М.  Підтвердження  роботи  даної служби став виступ жительки села Вільховатка, яка подякувала  соціальному працівнику, котрий супроводжував її сім’ю протягом  року  та сприяв у  вирішенні ряду побутових проблем.  І таких прикладів на сьогодні можна привести чимало.
    Зі своїми враженнями про діяльність районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) поділилась жителька міста  Кобеляки, яка є постійним відвідувачем даного закладу.
      В свою чергу Шмуль В.О., директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) звернула увагу присутніх на тому, що запровадження мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити побутові  потреби одиноких громадян. Виїзна робота команди у віддалених населених пунктах продовжується і спрямована на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо 100% задоволення потреб в якісних соціальних послугах людей похилого віку.
    Долучився до  обговорення теми і голова Миколаївської релігійної громади (парафії) Української Православної Церкви  В.Л.Сверлович, який розповів  про соціальну концепцію священнослужителів та запропонував залучати їх при роботі  із проблемними сім’ями.
         М.П.Шабалтій зауважив на тому, що на даний час є проблемні сім’ї, які потребують  роботи з фахівцями соціальних служб, а ті в свою чергу мають виявити ранню стадію непорозумінь у сім’ї. Тільки спільними зусиллями  можна вирішити проблемні питання.
      Підбиваючи підсумки засідання, між присутніми  відбувся обмін думками та пропозиціями щодо вдосконалення роботи соціальних працівників.


()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 470 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!