Середа, 18.09.2019, 02:34
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КОМАНДА – НАДАННЯ КОМПЛЕКСУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
18.10.2013, 08:54
Картинка
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КОМАНДА – НАДАННЯ КОМПЛЕКСУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
    З метою покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення  та забезпечення якісних умов життя незалежно від місця проживання, що є однією з основних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, Кобеляцький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у своїй діяльності впроваджує нові форми роботи.
     У травні 2012 року на базі територіального центру створена та працює мультидисциплінарна команда  для надання комплексу соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проживають у віддалених неселених пунктах району. Запровадження мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити потреби одиноких громадян. До складу команди входять соціальний робітник, медична сестра, робітник з комплексного обслуговування, перукар, швачка, сестра медична з фізіотерапіі, сестра медична з лікувальної фізкультури та масажу, соціальний психолог, юрисконсульт, взуттєвик.
      Члени команди надають ряд послуг: соціально-медичні консультації, вимірювання артеріального тиску, масаж; ремонт взуття та одягу, прибирання та дрібний ремонт помешкання, придбання продуктів харчування, медикаментів, інформаційні послуги.  
      У 2013 році 620 громадян похилого віку та інвалідів району вже скористалися вищезазначеними послугами. Тож, з метою покращення соціального обслуговування населення відбувся виїзд мультидисциплінарної  команди  територіального центру в  с. Гарбузівка Кіровської сільської ради в складі: директора територіального центру, завідувача відділення соціальної допомоги вдома, соціального працівника.Для виявлення потреб у соціальних послугах та їх задоволення членами команди проведено подвірний обхід осіб похилого віку та інвалідів, що проживають на території села.
      Безпосередньо за місцем проживання надано консультації про порядок і умови надання соціальних послуг у відділеннях територіального центру – 20 особам. Виїзна робота мультидисциплінарної команди у віддалених населених пунктах продовжується і спрямована на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо 100% задоволення потреб в якісних соціальних послугах людей похилого віку.
()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 1861 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!