Середа, 18.09.2019, 01:44
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
01.03.2013, 08:31
Картинка

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 – розпорядження голови Кобеляцької райдержадміністрації "Про затвердження середньої ціни на  ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни"з метою одержання зауважень і пропозицій.

         Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розроблено проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про затвердження середньої ціни на  ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни ”метою якого є  проведення відшкодування витрат на поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни виконавцю волевиявлення або особі, яка здійснює поховання.

         Проект даного розпорядження розроблено відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу», Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною,  учасників бойових дій і інвалідів війни (із змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1445, розпорядження голови обласної державної адміністрації    від 30.08.2006 № 251  (у редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 11.06.2010 № 206 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок коштів обласного бюджету”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 16.06.2010 за № 35/1533. Дане розпорядження забезпечує відшкодування витрат на поховання померлого учасника бойових дій і інвалідів війни.

         Впровадження регуляторного акту дасть можливість проведення відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни як підприємствам, надавачам ритуальних послуг, так і виконавцям волевиявлення  або особі, яка здійснює поховання.

        Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 39200, м. Кобеляки, вул. Комсомольська, 1.

 

Е-mail: soczah@ukrpost.ua

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

 

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу:    39200, м. Кобеляки, вул. Комсомольська, 1,  або на адресу електронної пошти

(e-mail): soczah@ukrpost.ua

(284.0 Kb)
Категорія: Мої файли | Додав: UPSZN
Переглядів: 584 | Завантажень: 134 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!