Середа, 18.09.2019, 02:22
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
27.02.2014, 17:03
Картинка

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 – розпорядження голови Кобеляцької райдержадміністрації "Про затвердження середньої ціни на  ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни"з метою одержання зауважень і пропозицій.

         Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розроблено проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про затвердження середньої ціни на  ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни ”метою якого є  проведення відшкодування витрат на поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни виконавцю волевиявлення або особі, яка здійснює поховання.

         Проект даного розпорядження розроблено відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу», Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною,  учасників бойових дій і інвалідів війни (із змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1445, розпорядження голови обласної державної адміністрації    від 30.08.2006 № 251  (у редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 11.06.2010 № 206 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок коштів обласного бюджету”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 16.06.2010 за            № 35/1533. Дане розпорядження забезпечує відшкодування витрат на поховання померлого учасника бойових дій і інвалідів війни.

         Впровадження регуляторного акту дасть можливість проведення відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни як підприємствам, надавачам ритуальних послуг, так і виконавцям волевиявлення  або особі, яка здійснює поховання.

        Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 39200, м. Кобеляки, вул. Комсомольська, 1.

Е-mail: soczah@ukrpost.ua

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу:    39200, м. Кобеляки, вул. Комсомольська, 1,  або на адресу електронної пошти

(e-mail): soczah@ukrpost.ua

 

ПРОЕКТ

 

КОБЕЛЯЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

                                                                                                                                                                                                                                              

Про затвердження середньої

ціни на ритуальні послуги для

забезпечення безоплатного

поховання учасників бойових дій

і інвалідів війни

 

           Відповідно до статті 23 Закону України «Про місцеві державі адміністрації», Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1445 (із змінами), на виконання Порядку фінансування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від    30 серпня 2006 №251, зареєстрованого у Головному управлінні юстиції в Полтавській області 8 вересня 2006 року №54/1231 (із змінами):

1.      Встановити середню ціну на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни:

оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання - 2,90 грн.

надання вінка похоронного з траурною стрічкою (з написом чи без нього) -

228.5 грн.;

надання труни –1027.08 грн.;

надання транспортних послуг (один авто катафалк та один автобус супроводження) – 156.5 грн. за 1 год.;

доставка предметів похоронної належності (завантаження на складі, переве-зення, вивантаженння на місці призначення та перенесення до місця знаходження тіла померлого) – 161 грн.;

копання могили (викопування ручним чи механічним способом, опускання труни у могилу, закопування, формування намогильного насипу):

з 15 квітня  по 14 жовтня  – 228.68 грн.;

з 15 жовтня по 15 квітня  332.73 грн. 

          2.  Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Петренко З. І.) проводити відшкодування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій і інвалідів війни надавачам ритуальних послуг та фізичним особам відповідно до поданих розрахунків.

          3.  Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації      (Бут Я. В.) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Кобеляцького районного управління юстиції.

         4. Відділу документообігу, контролю та розгляду звернень громадян апарату райдержадміністрації (Усенко О. І.) оприлюднити це розпорядження  в районній газеті "Колос”.

          5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 17.07.2013 №165 «Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни» зареєстроване в Кобеляцькому районному управлінні юстиції Полтавської області 23 липня 2013 року за №6/205

          6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

           7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника  голови  районної  державної  адміністрації  Шабалтія М. П.

 

 

Голова 

районної державної

адміністрації                                                                 А. ТАРАНУШИЧ


 

 
()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 487 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!