Середа, 26.01.2022, 15:40
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

Програма зайнятості населення Кобеляцького району на 2013-2017 роки
08.07.2013, 14:40
Картинка
Програма
зайнятості населення Кобеляцького району
на 2013-2017 роки
  
Загальні  положення
 
       Програма зайнятості населення Кобеляцького  району  на 2013-2017 роки    (далі – Програма)  розроблена на виконання рішення Ради регіонів від 25 грудня 2012 року, у відповідності статті 18 Закону України "Про зайнятість населення” та статті 24 Закону України "Про місцеві державні адміністрації”.

Враховуючи наказ Міністерства соціальної політики України від 11 лютого 2013 року №50 "Про розроблення проектів територіальних (регіональних) програм зайнятості населення на період до 2017 року”, в основу Програми покладено завдання, визначені Програмою сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року”, положення Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб'єднаннями, Територіальної угоди між Полтавською обласною державною адміністрацією,  відповідних галузевих угод, а також Програми економічного та соціального розвитку Кобеляцького району.

Метою Програми визначено розширення можливостей реалізації права громадян на гідну працю, підвищення їх доходів шляхом:

створення умов для підвищення зайнятості населення;

стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових  робочих місць;

збереження та розвиток трудового потенціалу;

підвищення ролі заінтересованих у перетвореннях  на ринку праці учасників соціального діалогу (об’єднань організацій роботодавців та професійних спілок).

Програма розроблена  на підставі показників економічного та соціального розвитку району за 2012 рік, прогнозних критеріїв формування економічної ситуації у 2013-2017 роках, враховує динаміку процесів, що відбуваються на ринку праці району, результати моніторингу діяльності бюджетоутворюючих підприємств, управлінь і відділів райдержадміністрації, районного цент-ру зайнятості, профспілкових організацій та об’єднання роботодавців.

Головними напрямами щодо впровадження державної політики у сфері зайнятості населення, підвищення рівня зайнятості та зниження рівня безробіття на період до 2017 року визначено:

        розширення сфери застосування праці, створення нових робочих місць;

        підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно    активного населення;

        посилення мотивації до легальної зайнятості;

формування ринку робочої сили з метою адаптації змісту професійного навчання до потреб сучасного ринку праці;

   стимулювання заінтересованості роботодавців до професійного навчання працівників на виробництві;

          забезпечення соціального захисту та соціальних гарантій незайнятому населенню;

     підтримка заінтересованості роботодавців  у працевлаштуванні на перше робоче місце за отриманою професією (спеціальністю) насамперед молоді та осіб з інвалідністю, осіб інших соціально вразливих верств населення;

         сприяння підвищенню рівня охоплення професійним навчанням осіб з інвалідністю;

проведення ефективного співробітництва учасників соціального діалогу - органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, організацій роботодавців і професійних спілок.

Реалізація Програми покладена на структурні підрозділи  райдержадміністрації, районний центр зайнятості у взаємодії з об’єднаннями роботодавців та профспілкових організацій.

Контроль за реалізацією Програми здійснюється управлінням  праці  та соціального захисту населення райдержадміністрації, районним центром зайнятості шляхом постійного моніторингу виконання основних заходів та показників.

Основні джерела фінансового забезпечення Програми –  кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття,  власні кошти підприємств, кошти інвесторів та інші не заборонені чинним законодавством кошти.

(42.5 Kb)
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 859 | Завантажень: 143 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!