Середа, 18.09.2019, 02:25
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З СІМ’ЯМИ ОБГОВОРИЛИ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
14.10.2013, 07:30
Картинка
РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З СІМЯМИ ОБГОВОРИЛИ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
    З метою моніторингу виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо раннього виявлення проблемних сімей, вчасного надання їм підтримки при першому заступникові голови райдержадміністрації М.П.Шабалтію відбувся семінар-нарада з працівниками районних служб по питанню «Соціальна робота з сім’ями. Результати роботи».
      Сьогодні на обліку в РЦСССДМ перебуває 43 сімї, в яких виховується 106 дітей. З цих сімей , шість взято під соціальний супровід; двох дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та одну особу, з метою захисту житлового та майнового права, також взято під соціальний супровід. За звітний період 1020 сімей усіх категорій, особи з обмеженими можливостями, виховують 1243 дитини. Результатами соціальної роботи центру є надання 660 послуг в тому числі й оформлення свідоцтв про народження, пенсійного посвідчення , збір документів для центру зайнятості та інше.
     Підбиваючи підсумки семінару М.П.Шабалтій порекомендував районним службам контролювати інформацію закладів освіти щодо виявлення сімей в складних життєвих обставинах, а фахівцям із соціальної роботи  продовжувати працювати над пріоритетним напрямком соціальних ініціатив Президента України: підвищення якості та доступності професійних послуг для сім’ї та молоді безпосередньо у територіальних громадах; забезпечення раннього виявлення, обліку та здійснення соціальної роботи з різними категоріями сімей і осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах; сприяння розвитку та функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
      Головна мета соціальної роботи з сімями – це попередження  сирітства та збереження повноцінних, щасливих родин.
()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 304 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!