Середа, 18.09.2019, 02:10
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

РОЗВИТОК ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У РАЙОНІ
21.11.2013, 09:49
Картинка

РОЗВИТОК ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  У РАЙОНІ

     Про підсумки  проведення моніторингових  досліджень стану позашкільної освіти в рамках реалізації  соціальних ініціатив  Президента України В.Ф.Януковича "Діти – майбутнє України" говорили на розширеній нараді із керівниками позашкільних навчальних закладів за участі голови райдержадміністрації А.Таранушича.

    Відкрила нараду начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Коваль, яка ознайомила  присутніх із позашкіллям  Кобеляцького району, зокрема,  у Будинку дитячої та юнацької творчості працює 31 гурток (41 група). Відкрито гуртки "Юних лісників", "Еколого-натуралістичний", "Пізнай себе", на базі сільських шкіл (60 учнів). Всього охоплено 720 учнів. В установі працює два відділи: художньої самодіяльності налічує шість гуртків (187 учнів); декоративно-вжиткового мистецтва - 12 гуртків (184 учні). Працюють гуртки науково-технічного,  гуманітарного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичгного напрямів. У Кобеляцькій районній станції юних туристів у 2013 році  збільшено кількість гуртків. Відкрито групи пішохідного туризму, географічного та історичного краєзнавства (60 учнів). В установі  працює 6 гуртків (16 груп) за напрямами: пішохідний туризм, водний туризм, велосипедний туризм, історики-краєзнавці, географи-краєзнавці, юні етнографи. Всього охоплено 360 учнів, з них на базі сільських шкіл   14  груп,  300 учнів.

     У Кобеляцькій дитячо-юнацькій спортивній школів у 2013 році  збільшено кількість секцій. Діють групи з футболу і гандболу (30 учнів). Працює 5 секцій (31 група) за напрямами: футбол, волейбол, гандбол, пауерліфтинг, кінний спорт. Охоплено 522 учні, з них  на базі сільських шкіл  6 груп (109 учнів).

     Відкрито філію Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру (60 учнів).

Працює приватний позашкільний заклад    «Центр вивчення мов - «Дитяча мовна школа» (60 учнів).

    У Кобеляцькому районі збільшено охоплення учнів позашкільними навчальними закладами до 1992 учнів,  що становить 50,3% від їх загальної кількості (на 11,1% більше, ніж показники на 01 січня 2013 року).

      Наслідком системної роботи щодо розвитку творчих здібностей дітей є їх досягнення на конкурсах, турнірах.

     Увазі присутніх була представлена слайдова презентація  кожного закладу окремо.

     Підбиваючи підсумки наради Анатолій Таранушич нагадав, що Указом Президента України 2013 рік оголошено Роком дитячої творчості. Наголосив на важливості та актуальності позашкільної освіти , яка в майбутньому  відіграє важливу роль у житті кожної дитини при виборі  професії виходячи із свої власних уподобань та гуртків  у яких навчається.
()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 304 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!