Неділя, 22.09.2019, 04:35
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

СТВОРЕННЮ СПРИЯТЛИВИХ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА – ОСОБЛИВА УВАГА
13.11.2013, 11:38
Картинка
СТВОРЕННЮ СПРИЯТЛИВИХ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА – ОСОБЛИВА УВАГА
   
     Президент України Віктор Янукович надає великого значення ролі громадянського суспільства в розвитку країни, підвищенню рівня взаємодовіри та взаємодії між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства. З метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами на розгляд чергового засідання Громадської ради при райдержадміністрації були винесені проекти районних Програм економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2014 рік та питання про взаємодію інституцій громадянського суспільства з органами державної влади. Участь у засіданні ради взяли голова райдержадміністрації А.Таранушич, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники інститутів громадянського суспільства .
    Про цiлi та прiоритети соцiально-економiчного розвитку, основнi завдання та заходи щодо їх реалізації у 2014 році ознайомив присутніх начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації М.Тюпка. 
      Активно долучилися до обговорення програми представники громадськості. Найбільше запитань і пропозицій від них надійшло стосовно перспективи будівництва басейну у місті Кобеляки, створенню нових робочих місць, соціального захисту, розширення мережі дошкільних навчальних закладів тощо.
       Підсумовуючи перше питання, голова райдержадміністрації А.Таранушич відмітив високий рівень активності громадян та зазначив, що головною метою вищевказаної Програми є розвиток реального сектору економіки, соціальної сфери, активне впровадження реформ Президента України та Уряду. Зауважив, що завдяки спільним зусиллям керівництва району та громадянського суспільства на Кобеляччині відновлюється робота дошкільних навчальних закладів та спортивних залів у сільських населених пунктах, створюються належні умови для перебування хворих у лікарняних закладах, газифікуються населені пункти , відновлюється інфраструктура та багато іншого.
     Не менш активно обговорювався проект Програми"місцевих" стимулів для медичних працівників Кобеляцького району на 2013 -2015 роки, з яким ознайомила виконуюча обов’язки головного лікаря комунального закладу Кобеляцького центру ПМСД Н.М. Джевела.
   Підбила підсумки зібрання голова Громадської ради О.Гаврилюк, яка коротко поінформувала про діяльність ради протягом 2013 року та запропонувала членам Громадської ради внести пропозиції до переліку питань, які необхідно включити у план консультацій з громадськістю на 2014 рік. 
()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 282 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!