Середа, 18.09.2019, 01:47
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

Відбулася щотижнева нарада
10.02.2014, 08:57
Картинка


Відбулася щотижнева нарада

 На щотижневій нараді, яку провів виконуючий обов’язки  голови райдержадміністрації М.П.Шабалтій, було розглянуто ряд питань, а саме: про суспільнополітичну  ситуацію в районі; про роботу зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у відділі  економічного розвитку і торгівлі; про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної  та районної  державних адміністрацій у січні 2014 року;  про реалізацію в районі  завдань Президента України  щодо забезпечення соціального  захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей  загиблих та померлих учасників  бойових дій (у контексті проголошення 2014 рокуРоком учасників бойових дій на території інших держав).

     У ході інформування останнього питання, начальник управління праці та соціального захисту населення, З.І.Петренко зауважила, що в 2013 році організовано відвідування 177 інвалідів війни, учасників бойових дій на території інших держав для обстеження їх матеріально-побутових умов і виявлення потреб у наданні соціальних послуг згідно «Соціальної картки потреб та соціального становища ветерана війни».

   Управлінням праці та соціального захисту населення (надання соціальних послуг) протягом останніх років особлива увага приділяється забезпеченню ветеранів війни, як путівками на санаторно-курортне лікування, які надійшли в централізованому порядку, так , і путівками, придбаними за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

    У 2012 році забезпечено санаторно-курортним лікуванням 27 ветеранів війни на території інших держав; 2013 році – 14 ветеранів. До заявки на планову кількість путівок для санаторно-курортного лікування на 2014 рік включено 2 путівки для інвалідів війни та 11 путівок для учасників бойових дій на території інших держав.

    На сьогодні перебувають на обліку в Кобеляцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та отримують соціальні послуги 16 учасників бойових дій на території інших держав .

      Підсумовуючи дане питання, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації М.П.Шабалтій  зазначив, що гарантований  державою соціальний захист в районі  забезпечено: надання пільгових знижок за користування житлово – комунальними  послугами, паливом та скрапленим газом, забезпечення санаторно – курортним  лікуванням, проведення  ремонтів житла.

        «Головне завдання - виконувати постійно в повному обсязі  заходи щодо  соціального захисту  учасників бойових дій на території інших держав,  інвалідів війни,  сімей  загиблих  та  померлих учасників бойових дій»,- зауважив  Микола Шабалтій.

         По закінченню наради доручив проаналізувати виконання окремих розпоряджень голови райдержадміністрації, які перебувають на контролі та термін дії яких закінчився. Підготувати пропозиції щодо зняття їх з контролю у I кварталі 2014 році.     

()
Категорія: Мої файли | Додав: GNOBUS
Переглядів: 334 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!