Середа, 18.09.2019, 01:58
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

ЧАЕС Медицина
Картинка

Законом України ,,Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі - Закон), гарантовано право громадянам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесеним до 1,2,3 категорій і потерпілим дітям, на пільгове медичне забезпечення.

З 1 січня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 1009 (додається) якою внесено зміни до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 №1303 ,,Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”. Внесеними змінами передбачено, що безоплатно і на пільгових умовах відпускаються лікарські засоби, які зареєстровані в Україні в установленому порядку та включені до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

12.01.2018 року опрацювано вищевказані зміни на спільному засіданні з керівниками аптечних, медичних закладів (Центрами ПМСД) та громадською Чорнобильською організацією, з метою належної реалізації у 2018 році права громадян на пільгове медичне забезпечення, відповідно до Закону, та забезпечення цільового і ефективного використання коштів обласного бюджету, з метою належної реалізації у 2018 році права громадян на пільгове медичне забезпечення, відповідно до Закону, та забезпечення цільового і ефективного використання коштів обласного бюджету.

На засіданні обговорювали питання щодо нормативних документів, які визначають перелік лікарських засобів, включених до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, для подальшого оперативного укладання угод з аптечними закладами щодо пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування, та зазначення в договорах відповідальності аптечних закладів за відпуск медикаментів, відповідно до Переліку лікарських засобів.

 

 

Категорія: info | Додав: UPSZN (29.01.2018)
Переглядів: 144 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!