Середа, 26.01.2022, 15:11
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

Інформація щодо програми реабілітації дитини-інваліда.
Картинка

    З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича в області створено 5 центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів                   (м. Кременчук адреса: вул. Івана Приходька, 21, тел. (05366) 6-02-98, 6-03-42;   м. Лубни адреса вул. Г. Тютюнника, 21, тел. (05361) 7-38-38; м. Полтава адреса вул. Калініна, 27-А, тел. (0532) 63-36-82; м. Миргород адреса: вул. Гоголя 76/2, тел. (05355) 5-25-79; м. Гадяч адреса: вул. Шевченка, 12, тел. (05354) 3-25-00).
       Основною метою яких є здійснення заходів, спрямованих на розвиток та коригування порушень розвитку динити-інваліда, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції у суспільство.
Відповідно індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда ЛКК,  спеціалістами зазначених центрів складається індивідуальний план проведення реабілітації та психологічної корекції дитини-інваліда. Проводиться аналіз та оцінка результатів проведеної реабілітації.
Основними структурними підрозділами центрів є:
-               відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів;
-               відділення психологічної реабілітації;
-               відділення педагогічної реабілітації;
-               відділення медичного супроводу;
-               методичний відділ;
-               відділ обслуговування центру;
-               служба соціального патронату.
     В центрах функціонують: лікарський кабінет (педіатра, невролога та ортопеда), кабінет масажу, зала лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет педіатра та невролога, кабінет логопеда, кабінет для масажу та ЛФК, кабінет гідрокінезотерапії, роздягальня для кабінету гідрокінезотерапії, кабінет практичного психолога, кабінет логопеда, куточок сенсорної інтеграції, комп’ютерний клас, арт-студія, приміщення для групових занять та зала для проведення дитячих ранків, семінарів, ігрова кімната тощо.
       До Центру зараховуються діти віком від 2 до 18  років з фізичними та (або) розумовими вадами розвитку, які отримали статус інваліда. У виняткових випадках можливе продовження терміну перебування  дитини-інваліда після досягнення нею 18 років на один рік з метою завершення виконання індивідуального плану реабілітації.

     У Департаменті праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації працює безкоштовна "гаряча телефонна лінія" – 0800500620.
Категорія: info | Додав: GNOBUS (05.03.2013)
Переглядів: 1106 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!