Середа, 18.09.2019, 02:20
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

Міжнародний день осіб з інвалідністю
Картинка

Щороку 3 грудня Україна відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

 

Одним з основних завдань управління соціального захисту населення є реалізація державної політики щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю, надання матеріальної допомоги і соціальної підтримки, забезпечення населення технічними та іншими засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, професійним навчанням та реабілітацією.

Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» визначає основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні і гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов, які дають можливість інвалідам вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними здібностями і інтересами.

Відповідно до цього Закону, особа з інвалідністю за наявності медичних показників має право на забезпечення санаторно-курортним лікування.

Згідно Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інших окремих категорій населення, безоплатно забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації, відповідно до індивідуальної програми реабілітації, або висновку ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, група інвалідності яких установлена до 01.01.2007 року).

Управління надає одноразову матеріальну допомогу непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, відповідно до Порядку виплати одноразову матеріальну допомогу непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, затвердженого Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 р
№ 256.

В разі виникнення питань, звертайтеся за телефоном 3-10-93, 3-12-85 або за адресою по місцю знаходження управління соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації: м. Кобеляки вул. Успенська, 1.

Категорія: info | Додав: UPSZN (30.11.2017)
Переглядів: 180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!