Середа, 26.01.2022, 15:32
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

Надання житлових субсидій громадянам району з початком опалювального сезону 2013/2014 років
Картинка

Надання  житлових субсидій громадянам району

з початком опалювального сезону 2013/2014 років

     З метою забезпечення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний сезон 2013/2014 років та враховуючи соціальну значущість вказаного питання, управлінням праці та соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації розпочато прийом документів на оформлення субсидії по сплаті житлово-комунальних послуг.
      Субсидія – це адресна безготівкова допомога сім’ї, яка надається на погашення витрат з оплати житлово – комунальних послуг. Вона є розрахунковою величиною як різниця між розміром плати за житлово – комунальні послуги, в межах норм споживання, з урахуванням пільг, та обов’язковим відсотком платежу.
      Віднині сім’ям, які складаються лише з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, надано право сплачувати за житлово-комунальні послуги не більше 10 % сукупного доходу (в межах норм споживання). Також, 10% сукупного доходу сплачують за житлово-комунальні послуги сім’ї, у складі яких є діти, інваліди І чи ІІ групи при умові, що середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім'ї не перевищує прожиткового мінімуму.
     Інші сім’ї, в складі яких є працездатні особи, мають право платити за житлово-комунальні послуги не більше 15%. 
Куди звернутися для призначення субсидії та які документи надати
     Для призначення житлової субсидії необхідно звернутися до районного управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) в сільській місцевості до уповноваженої особи в сільській раді.
      Заявник особисто для оформлення субсидії повинен надати слідуючі документи, заяву і декларацію про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, довідка про склад сім’ї, довідка про наявність земельних ділянок ( не лише за місцем проживання ), довідка про оренду земельного паю ( виплата по якому проведена за 2012 рік ), майновий пай ( виплата по якому проведена за 6 попередніх місяців що передують місяцю звернення ), також копії документів для тих хто вперше ( копія технічного паспорта на будинок, паспорта громадянина України, ідентифікаційного номера, трудової книжки, пенсійного посвідчення). Повторно копії надавати не потрібно, лише в разі змін обставин які впливають на призначення субсидії. Для працюючих довідки про доходи кожної зареєстрованої особи.
      Довідки про оренду земельного, майнового паю, та наявність земельних ділянок ( не лише за місцем проживання ) надається в разі якщо вони є у власності заявника та членів сім’ї, які звертаються за оформленням субсидії.
  Якщо до складу сім’ї входять:
- працюючі пенсіонери – додатково подається довідка про заробітну плату;
- особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості – довідка про перебування на обліку та розмір допомоги по безробіттю;
- особи які навчаються (студенти) –  довідка про отримання стипендії, якщо стипендія не виплачується – довідка про неотримання стипендії.
    Довідки про розмір отримуваних доходів подаються за 6 попередніх місяців що передують місяцю звернення, оскільки субсидія буде призначена з жовтня, то доходи необхідно подавати за період з 01.04.2013 по 30.09.2013 року.  
      Звертаємо увагу, що доходом сім`ї, крім пенсії, вважається: заробітна плата, стипендія, одержані аліменти, допомога по безробіттю, дохід від підприємницької діяльності, а також дохід від земельної частки (паю), зданого в оренду, тощо.
        Пенсіонери довідки про розмір призначеної пенсії не подають, тільки в разі отримання пенсії не за місцем проживання ( реєстрації ). 
       Врегульовано питання щодо призначення субсидій сім’ям, в яких член родини відсутні тривалий час ( працюють або навчаються в іншому регіоні). Відтепер кількість осіб, виходячи з якої призначається субсидія за наявності засобів обліку комунальних послуг, визначається з урахуванням підтверджуючих документів про тимчасову відсутність зареєстрованих осіб, в окремих випадках – на підставі обстеження умов проживання. 
    Прийом громадян в управлінні здійснюється в робочі дні з восьмої години до сімнадцятої, в п’ятницю до п’ятнадцятої години. Консультацію можна отримати від спеціалістів відділу, а також за телефоном 3-21-30.
     Звертаємо увагу, для кращого і швидкого обслуговування Вас спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, рекомендовано попередньо зателефонувати за телефоном 3-21-30 і записатися на визначений час для оформлення субсидії.
Категорія: info | Додав: GNOBUS (13.09.2013)
Переглядів: 2351 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!