Середа, 26.01.2022, 16:19
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

Пам’ятка одержувача житлової субсидії
Картинка
Хто має право на призначення житлової субсидії
       У зв’язку з прийняттям Урядом країни рішення про підвищення соціальних гарантій для сімей по сплаті житлово-комунальних послуг житлові субсидії для громадян стали доступнішими.
    Віднині  сім’ям, які складаються лише з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, надано право сплачувати за житлово-комунальні послуги не більше 10 % сукупного доходу (в межах норм споживання).
      Також 10% сукупного доходу сплачують за житлово-комунальні послуги сім’ї, у складі яких є діти, інваліди І чи ІІ групи при умові, що середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім'ї не перевищує прожиткового мінімуму.
      Інші сім’ї, в складі яких є працездатні особи, мають право платити за житлово-комунальні послуги не більше 15%.
Куди звернутися для призначення субсидії та
які документи надати
     Для призначення житлової субсидії необхідно звернутися до районного управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації). 
    В заяві Ви вказуєте паспортні дані, ідентифікаційний номер, адресу зареєстрованого місця проживання, назву та адресу житлово-експлуатаційної організації, номер особового рахунку на газопостачання, холодне та гаряче водопостачання, опалення, електроенергію (інформація береться із розрахункової книжки або квитанції). 
      Особливо звертаємо увагу на правильність заповнення в заяві паспортних даних, ідентифікаційних номерів, назв і 
адрес експлуатаційних організацій, а також номерів особових рахунків на газопостачання, холодне та гаряче водопостачання, опалення, електроенергію.
      Пенсіонери в управління праці та соціального захисту населення подають чи надсилають по пошті лише заяву і декларацію про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.
    Працюючі особи в управління праці та соціального захисту населення подають заяву і декларацію про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні та довідки про доходи кожної зареєстрованої особи.
Якщо до складу сім’ї входять:
- працюючі пенсіонери – додатково подається довідка про заробітну плату;
- особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості -  довідка про перебування на обліку та розмір допомоги по безробіттю;
- особи які навчаються (студенти) –  довідка про отримання стипендії, якщо стипендія не виплачується – довідка про неотримання стипендії.
      Довідки про розмір отримуваних доходів подаються за 6 попередніх місяців перед місяцем звернення (чи за попередній календарний рік у разі звернення за субсидією на тверде паливо).
     Звертаємо увагу, що доходом сім`ї, крім пенсії, вважається: заробітна плата, стипендія, одержані аліменти, допомога по безробіттю, дохід від підприємницької діяльності, а також дохід від земельної частки (паю), зданого в оренду, тощо.
Якщо не працюєте - дані підтверджуються інформацією з трудової книжки.
       Увага! Пенсіонери довідки про розмір призначеної пенсії не подають.
Прийом документів на призначення субсидії здійснюється районним управлінням праці та соціального захисту населення щоденно без обідньої перерви з 8 до 17 години (крім неділі).
     Звертаємо увагу, що у разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги, субсидія призначається протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів.
     Якщо на даний час Ви користуєтесь субсидією, не потрібно звертатись до управлінь праці та соціального захисту населення, субсидія за новими умовами буде перерахована автоматично, без Вашого звернення.
     При виникненні будь-яких питань щодо надання житлових субсидій просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання або за контактним телефоном  0-800-500-620.
      Звертаємо увагу, якщо  з будь-яких причин не можете Ви особисто чи члени Вашої сім'ї підійти до управління праці та соціального захисту населення для оформлення житлової субсидії, за контактним телефоном районного управління праці та соціального захисту населення просимо повідомити про це для прийому документів за місцем Вашого проживання.  
Категорія: info | Додав: GNOBUS (04.03.2013)
Переглядів: 1233 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!