Середа, 18.09.2019, 01:45
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

Про затвердження норм твердого палива та скрапленого газу для надання пільг та субсидій населенню у 2018 році.
Картинка

Розпорядженням голови Кобеляцької райдержадміністрації від 19 лютого 2018 року № 113 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2018 році», зареєстрованого в головному управлінні юстиції у Полтавській області 23 лютого 2018 року за № 49/2830 затверджено норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом на 2018 рік, відповідно до яких населенню будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання.

Норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню будуть надаватися пільги:

1) скраплений газ – один балон на домогосподарство на рік;

2) тверде паливо – одна тонна на домогосподарство на рік.

Норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню будуть надаватися субсидії:

1) скраплений газ - 1-2 особи- 2 балони (42 кілограми);

- 3-4 особи – 3 балони (63 кілограми);

- 5 і більше осіб – 4 балони (84 кілограми);

2) тверде паливо з розрахунку дві тонни на домогосподарство на рік.

В 2018році для надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу застосовуються такі граничні показники вартості:

твердого палива – 2424,16 гривень за одну тонну;

скрапленого газу – 242,42 гривень за один балон.

Для громадян, які відповідно до чинного законодавства мають право на:

100 % пільгу, готівка призначається у розмірі :

– тверде паливо – 2424,16 грн.

– скраплений газ – 242,42 грн.

75 % пільгу, готівка призначається у розмірі :

– тверде паливо –1818,12 грн.

– скраплений газ – 181,82 грн.

50 % пільгу, готівка призначається у розмірі :

– тверде паливо – 1212,08 грн.

– скраплений газ – 121,21 грн.

Для призначення пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу особам, які мають на них право відповідно до чинного законодавства, необхідно звернутися до міської, селищної та сільських рад за місцем проживання з відповідною заявою.

Нарахування пільг буде здійснюватись на підставі списків, представлених міською, селищною та сільськими радами. Виплата коштів готівкою буде проводитись через поштові відділення зв’язку за місцем проживання заявника, або установи банків, за бажанням пільговика, після надходження коштів з державного бюджету.

Звертаємо увагу, що у разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні, у період її отримання не нараховуються.

Крім цього, для учасників війни, педагогів на пенсії, медиків на пенсії, пенсіонерів культури, бібліотекарів на пенсії, багатодітних сімей пільги на тверде паливо надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика не перевищує розмір податкової соціальної пільги (з 1 січня 2018 року - 2470 грн).

Призначення пільги на тверде паливо та скраплений газ проводиться один раз на рік.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого палива і відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово- комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

За більш детальною інформацією з цього питання рекомендуємо звертатись до управління соціального захисту населення за телефоном 3-12-85, 3-21-30.

Категорія: info | Додав: UPSZN (24.04.2018)
Переглядів: 213 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!