Середа, 18.09.2019, 01:45
Гість | Група "Гости"
Меню сайту
Категорії розділу
Форма входа

Друзі сайту

  

  

  

  

  

  

  

  

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
Головна » Статті » info

УВАГА КОНКУРС!!!
Картинка

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ управління соціального захисту населення                                     Кобеляцької районної державної адміністрації

                          № 82-ОС

 

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

УМОВИ      
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В”- головного спеціаліста відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, контролю за правильністю

призначення та виплати пенсій управління соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації Полтавської області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1.Здійснює прийом громадян, які звертаються по питанню  санаторно-курортного лікування інвалідів, ветеранів праці, жертв нациських переслідувань, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.   

2. Забезпечує формування списків на виплату грошових компенсацій вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян відповідно до законодавства України.

3.Забезпечує збереження архіву первинних документів на встановлення статусу учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

4. Організовує роботу для надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів та подає пропозиції органам виконавчої влади щодо потреби у коштах.

5. Готує проекти районних програм та заходів, пов’язаних з соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та організовує їх виконання.

6.Організовує та забезпечує оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок ЧАЕС.

7. Організовує надання інших соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в межах передбачених законодавством та відповідно положення про Управління соціального захисту населення.

8. Визначає потребу у забезпеченні інвалідів та окремих категорій населення санаторно-курортним лікуванням на наступний рік та подає заявку до Департаменту соціального захисту населення.

  9. Розглядає заяви та скарги, веде особистий прийом громадян.

10.Виконує інші доручення начальника управління, заступника начальника, начальника відділу, віднесені до компетенції відділу.

11.При необхідності виконує роботу на різних ділянках, що стосуються роботи відділу.

12.Дотримується правил внутрішнього трудового розпорядку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно зі штатним розписом -4100 грн., надбавка за вислугу років (за наявності стажу державної служби), надбавка за ранг державного службовця

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На постійній основі

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2017 рік.

7. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 19 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби. Документи приймаються за адресою:   

39200, Полтавська область, м. Кобеляки, вул. Успенська,1

до 17.15  18.06.2018 року.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

Конкурс буде проведено 20.06.2018  о 9:00 за адресою: 39200, Полтавська область, м. Кобеляки, вул. Успенська,1

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Голубенко Віталій Вікторович,

тел.(05343) 3-10-93,

email:Uszn1612@adm-pl.gov.ua

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа)

Програми пакету  Microsoft Office, Excel, створення баз даних, володіння пошуковими системами, Internet, (принтер, сканер, ксерокс).

2

Необхідні ділові якості

Навички управління, виваженість, уміння дотримуватися субординації, адаптивність стереотипність, вимогливість оперативність.

3

Необхідні особисті якості

Ініціативність, тактовність, надійність, порядність, відповідальність.

Професійні знання

1

Знання законодавства

 - Конституція України;

- Закон України «Про державну службу»;

- Закон України «Про запобігання корупції»;

- Закон України «Про очищення влади»;

- Кодекс законів про працю України

2

Знання спеціального законодавства, що пов`язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

 1.«Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»(зі змінами та доповненнями).

 2. Порядок використання коштів державного бюджету для виконання програм, повязаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005р №936 (зі змінами та доповненнями)

 3. Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016р №854 «Деякі  питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

 

 

 

 

Начальник  управління                                               З.І.Петренко

 

Категорія: info | Додав: UPSZN (31.05.2018)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Наше опитування
Будь-ласка оцініть наш САЙТ
Всього відповідей: 78

  

          Додай нашу кнопку 
              на свій ресурс!